Nová Ves

Základní informace

  • nízkoenergetický volně stojící rodinný dům
  • dispozice 4+kk
  • užitná plocha 105m2
  • pozemek 674m2
  • zahrada a terasa s pergolou

Stáhnout projektovou dokumentaci

Podrobný popis

Nízkoenergetický rodinný dům o dispozici 4+KK stojící na pozemku o velikosti 674m2.

Užitná plocha domu je 105m2, zastavěná plocha 130m2.

Do domu se vchází přes vstupní chodbu (zádveří). Z chodbičky se pak dále vstupuje do obývacího prostoru s kuchyní, do, WC a dětského pokoje či pracovny. Z obývacího pokoje se dále vstupuje do ložnice a dalšího pokoje. V kuchyni je spíž.

Zádveří - 3,05m2 , Obývací pokoj - 24,45m2, Kuchyně - 10,72m2, Koupelna - 6,85m2, WC - 1,80m2, Pokoj č. 1 - 10,96m2, Pokoj č.2-– 14,56m2, Ložnice – 14,18m2, Spížka – 1,17m2. Dům má samostatnou garáž – 18,15m2. K domu náleží terasa – 27,75m2.

Dům je postaven z cihel, stropy jsou z SDK desek, střecha je pokryta betonovými taškami. Vazníky jsou zesílené, aby uprostřed pod střechou bylo místo na úložný prostor - půdu. Prostor půdy je pochozí, vchod je vybudován přes půdní protipožární schodiště umístěné v chodbičce. Okna jsou od spol. Pramos – trojskla se žaluziemi a síťkami proti hmyzu. Vchodové dveře s bezpečnostním zámkem, garážová vrata jsou sekční s ovládáním.

Uvnitř domu jsou vestavěné skříně bílé, hladké. Koupelna je zařízena dvěma umyvadly, vanou, zástěnou, zrcadlem, přípojkou na pračku a sušičku, elektrickým žebříkem. Na WC je malé umyvadlo. V prostoru zádveří, obývací části a kuchyně je na podlaze dlažba, v pokojích jsou vinylové podlahy vhodné na elektrické vytápění. Dům je vytápěn podlahovým elektrickým vytápěním s LCD centrální jednotkou, kterou lze ovládat přes internet.

V obývacím prostoru je nachystán komín na krbová kamna. Dveře jsou z CPL laminátu od firmy Sapeli. Fasáda je točená v bílém a šedém provedení. Pozemek kolem domu je oplocen, před domem je branka a brána. Plot před domem je řešen ze ztraceného bednění s kovovým oplocením.

Za domem je terasa v provedení zámkové dlažby (šedá parketa) s dřevěnou pergolou bez zastřešení. Pergola má základní impregnační lak. Zastřešení lze dodělat na základě dohody s klientem.

Garáž domu je vytápěná a je zde umístěn 160l bojler. Na podlaze je dlažba. Přípojka vody je vyvedena před i za domem pro případné napojení na zahradní hadici.

Po dohodě lze zajistit klimatizaci, bezpečnostní kamery, samonosnou bránu s motorem, přípravu na bazén, zastřešení terasy, vyvedení elektřiny ven, připojení na internet.

Dům je situován u cesty vedoucí z Nové Vsi u Oslavan do Ivančic. Je to klidná část obce s částečným občanským vybavením. V obci je školka, škola, knihovna, pošta, sportovní areál – víceúčelová sportovní hala a bazén, dětské hřiště. Okolí je ideální pro cyklovýlety, turistiku. V Ivančicích, které jsou vzdálené 6km od Nové Vsi u Oslavan, je veškerá občanská vybavenost – supermarkety, nemocnice, sportovní areály, dětská hřiště, školy, školky, kino. Z Ivančic také jezdí vlakové a autobusové spojení do Brna.Nová Ves